Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş

Stoklar Türkiye ve Yurtdışındaki tedarikçilerimizin stoklarına bağlıdır. Bazı model ve numaralar hızla tükenmektedir. Bu tip bir durum ile karşılaşırsanız info@yerihisset.com adresine önsipariş vermek istediğiniz ürün ve numarasını iletebilirsiniz.

Stoklarımızda ürün kalmadığı durumda ön sipariş verebilirsiniz. Ön siparişinizi  instagram sayfamızdan veya info@yerihisset.com email adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz. Ürün ve ayak numaranızı iletmeniz sonrasında ürün tedarik süreci başlatılacak ve kısa süre içerisinde bilgilendirme yapılacaktır. Ürün Türkiye’ye ulaştığında size tekrar bilgi verilecektir.

Ödemeler

Ödeme ekranında ödemenizi dilerseniz kredi kartı, dilerseniz banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Websitemiz güvenliği SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.

HTTPS verici ile sunucu arasında her türlü bilgiyi şifreli olarak gönderip almaya yarayan bir güvenlik önlemidir. Özellikle bankalar, online alışveriş hizmeti sunan e-ticaret siteleri ve benzer web sitelerinde mutlaka yer alması gereken bu SSL Sertifikası, ödeme sayfalarındaki formlara yazılan kişisel bilgiler ile kart bilgilerinin bankalara gönderilmesi ve depolanması konusunda farklı şifreleme yöntemleri kullanır. Böylece internetten güvenli alışveriş imkanı ve güvenli veri transferi sağlamış olur. Yani başında https:// bulunan siteler, SSL Sertifikası sahibidir ve internette alışverişte kart güvenliğini garanti eder.

İletişim

Hala sorunuz mu var ?